čtvrtek 15. listopadu 2012

Love 0.1

Pictures with couple . Hope you like it ^

Jednou se v tvém životě objeví někdo, díky kterému pochopíš, proč ti to nevyšlo s někým jiným.
Aj to najkrajšie dievča bude raz staré a vráskaté.. Aj ten najviac namakaný chlapec bude mať brucho ako sud.. Ale vo vnútri ľudia ostávajú rovnakí.. Preto nehľadaj lásku očami ale také srdcom.

Každá Žena potrebuje muža, ktorý ju akceptuje a dá jej cítiť, že je preňho jediná.


Najdi si někoho,kdo se nebojí přiznat že mu chybíš.Někoho,kdo ví,že nejsi perfektní,ale chová se k tobě jako kdyby si byl.Někdo,kdo se nejvíc bojí toho,že by tě ztratil.Někdo,kdo řekne,že tě miluje a myslí to vážně.Najdi si někoho při kom by ti nevadilo vzbudit se ráno s tím,že by viděl tvoje vrásky a tvoje šedé vlasy, a zamiloval by se do tebe znova a znova.


Krásu ľudských oči nesmieme hľadať v ich farbe, ale v tom, čie sú.


Niekoho môžete poznať roky a neviete si k nemu nájsť cestu, inde stačí len málo a cesta sa zjaví sama.


Možno nie si jej prvý, posledný ani jediný. Milovala niekoho pred tebou a možno bude milovať aj po tebe. Ale teraz miluje teba a je presvedčená, že práve teba bude navždy milovať. Tak na čom inom ešte zaleží??... Nie je perfektná. Možno nevytvoríte perfektný pár, ale ak ťa dokáže rozosmiať, spôsobiť, že si veci dvakrát premyslíš, priznáva, že robiť chyby je ľudské, tak sa jej drž a daj jej všetko,čo môžeš. Možno nemyslí každú sekundu na teba, ale dáva ti časť zo seba...Takže jej neublíž, nepokúšaj sa ju zmeniť, neanalyzuj a neočakávaj viac ako ti môže dať. Usmievaj sa, keď ťa robí šťastným, povedz jej, keď ťa privádza na okraj šialenstva a nech sa ti za ňou cnie, keď tu nebude. Ale hlavne, ju MILUJ a chráň si ju. 

3 komentáře:

Za každý komentář vám moc děkuji ♥