úterý 10. září 2013

Official blog Lily Smitten


Krásný večer slečny. Ležím jen tak zabalená v dece a vzpomněla jsem si u prohlížení blogů na milou slečnu, která mě už docela delší dobu ohromuje vším, co dělá, jak vypadá a celkově,jak se prezentuje.
Chtěla bych všem slečnám ukázat tuto skvělou bloggerku říkající si Lily Smitten a něco o ní s dovolením napsat
Lily je velmi stylová mladá slečna, která se nebojí experimentování a vždy se mám nad čím kochat,jelikož je neuvěřitelná se vším,co dokáže vymyslet.
Znám ji jako fotogenickou modelku,co má originální fotky a každá je naprosto odlišná, a proto má vždy čím okouzlit. Také můžu poukázat na to,že nejen skvěle pózuje, ale je výbornou fotografkou a má na svých stránkách pěknou kupu děl.
Mimo to ráda jezdí na longboardu a nádherně kreslí,ovšem na její kresby se můžete podívat na jejím blogu,kde toho má plno.

Co se týče její image, má dlouhé vlasy, které nedávno z uhlové černé začala měnit na blond.
Má úžasná tetování,na které můžete opět narazit na blogu nebo její facebookové fanpage a další spousty vychytávek,kterými naprosto překračuje hranice,aby z ní kluci nešíleli <3

A co se týká blogu? Skvěle bloguje,umí výborně s grafikou,tudíž její designy jsou vždy přehledné,nejsou přeplácané a září roztomilostí.
Na její blog se vždy ráda vracím, protože píše dobře a má dobré nápady na články.
Nebudu tu cpát mnoho fotek,abyste se sami mohli podívat, jak to u ní vypadá a je velká škoda,že ji zatím neobjevilo moc čtenářek na to,jak je skvělá

LILY BLOG ♥Pac a pusu ! 

5 komentářů:

 1. Jí taky znám a naprosto s tebou souhlasím. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Její blog sem zahlédla a občas ho i prohlížím, je úžasná:)
  www.enarastyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Tvů blog mě právě hrozně oslovil! :) Vypadá to tu krásně a určitě se mrknu slečně na blog. :) Jinak sleduju tě jsem zvědavá na další články. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jůůůů :) to je od tebe tak moc milé :) určitě si tě dám taktéž na blog, ale od zítřka nebudu mít čas na blog, takže musíš počkat do pondělí. Mockrát děkuji za podporu ♥ :-************ !

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář vám moc děkuji ♥